Голова комісії

Територіальна виборча комісія 16 жовтня в районному Будинку культури провела зустріч виборців з кандидатами на посаду Менського міського голови.

Спочатку відеозапис а потім авторський коментар.

Авторський коментар.

Головне – ми повинні жити на сучасному світовому рівні безпеки і добробуту. Хто і яким чином може це забезпечити? За великим рахунком, під час зустрічі на це питання було отримано дві відповіді. Або продовженням використання адміністративно-командної системи, або шляхом розвитку реального самоврядування.

Адміністративно-командна система переконливо довела свою нездатність на щось інше, окрім розвитку корупції та доведення українців до злиденного життя і війни. І кандидат від неї про загальну успішність мову не вів, так, про вирішення окремих дрібних проблем і про економію.

Іншим шляхом є шлях розвитку суспільства до здатності навести порядок на своїй землі і забезпечити швидкі темпи розвитку. Саме про це говорили цілий ряд кандидатів.

До речі, в цивілізованому світі в основу розвитку завжди покладається поняття ефективності, а не економії. Для досягнення більш високого рівня життя варто брати кредити і збільшувати ефективність своєї діяльності. Нинішня ж владна вертикаль демонструє свою нездатність до розвитку, ніяких іноземних кредитів їй не вистачає на свою діяльність і тому вона намагається всіляко економити на потребах людей і їх здатності до організації ефективного самоврядування, одні тільки карколомні комунальні тарифи чого варті!

Ось таке бачення перспектив по результатах зустрічі з кандидатами.

Коментарі закриті.