Артемку потрібна допомога!
Артемку потрібна допомога!

Щоб вірити в добро, треба робити його. Керуючись цим принципом, Менський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочав підготовку до 19-го благодійного фестивалю «Золотий Фенікс».

Виступи творчих колективів району, запрошених гостей, номінація «Гордість Менщини» і багато іншого чекає на глядача 13 грудня.

Складна ситуація в державі значно збільшила кількість тих, хто потребує допомоги. За період з минулого «Феніксу» з благодійних внесків матеріальну допомогу отримали 20 дітей та дорослих на суму 8800 грн. Вісім колективів району отримали творчі премії на суму 1800 грн.

Завдяки фестивалю діти та молодь з функціональними обмеженнями отримали кошти на лікування, у сім’ях зі складними життєвими обставинами попереджено вилучення дітей, переселенці мають таку необхідну їм соціальну підтримку.

Нині збираються кошти на лікування Артема Рибалки, але їх все одно не вистачає. До фестивалю центр влаштовує благодійний аукціон, кошти від якого будуть передані на лікування Артемки. Просимо всіх небайдужих принести речі, які могли б бути продані на аукціоні: книги, вироби ручної роботи, іграшки, прикраси (можливо, новорічні), інші речі, вироби, якими ви не користуєтеся, але вони придатні для продажу.

Чекаємо до 5 грудня за адресою: м. Мена, вул. Семашка, 8, МРЦСССДМ, тел. 2-11-33.

Більше інформації на сторінці “Вконтакті”.

Не будь байдужим! Тільки участь добрих, уважних до чужого горя людей зможе повернути хлопчику можливість дарувати навколишньому світові сонячну посмішку.

Коментарі закриті.