Менський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочинає підготовку до 15-го ювілейного благодійного фестивалю «Золотий Фенікс». За інформацією центру, фестиваль включає не тільки концертну програму, а й цілу низку благодійних заходів.

Уже стартувала щорічна осіння акція «Краплина здоров’я», яка проводиться з метою зміцнення здоров’я дітей з функціональними обмеженнями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Маленькою, але важливою підтримкою для дітей, що часто хворіють на застудні захворювання, є мед, фрукти, вітамінно-імунні препарати, продукти харчування. Запрошуємо спонсорів, добродіїв та просто небайдужих людей підтримати акцію.

Районний фестиваль «Через терни – до зірок!» знову запрошує до участі творчих, неординарних дітей та молодь з функціональними обмеженнями. Заявити про участь можна, принісши свої творчі роботи, вірші, підготувавши музичний номер. Звертайтеся до центру СССДМ до 15 листопада за адресою: м.Мена, вул. Червоноармійська, 1, тел. 2-11-33.

Заключна концертна програма «Золотого Фенікса» відбудеться 4 грудня.

Коментарі закриті.