Жителя Мени 14 січня було доставлено до центральної районної лікарні з діагнозом: отруєння медпрепаратами. Врятувати життя потерпілого, на жаль, не вдалося.

Про це повідомляє Менський районний відділ УМВС України в Чернігівській області.

У Ленінівці 12 січня місцевий житель побив односельчанку.

У Дягові 13 січня невідомі поцупили прапор, який один із дягівчан вивісив біля свого будинку.

Жителька Мени повідомила правоохоронцям, що 14 січня невідома особа пошкодила в її будинку вхідні двері. А у помешканні жительки Синявки хтось розбив віконне скло.

Того ж дня до Чернігівської обласної лікарні звернувся чернігівець з численними травмами. За словами потерпілого, тілесні ушкодження він отримав у дорожньо-транспортній пригоді поблизу Волосківців.

Житель Мени 17 січня звернувся до міліції з повідом­ленням про те, що з його банківської картки за невідомих обставин було знято грошові кошти.

Загалом за минулий тиждень райвідділом внутрішніх справ розкрито чотири крадіжки майна та три факти спричинення тілесних ушкоджень.

Дільничними інспекторами притягнуто до адміністративної відповідальності 21 особу: 10 – за розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях, одну – за прид­бання самогону, двох – за виготовлення, зберігання самогону, трьох осіб було притягнуто до відповідальності за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.

Коментарі закриті.