Комісія-соцекрозвПерше засідання комісії з питань соціально-економічного розвитку було проведене 23 червня. Враховуючи те, що на черговій сесії планується розгляд питань, котрі віднесені до компетенції комісії з питань житлово-комунального господарства, мало бути проведене засідання і відповідної комісії. Однак роботу комісій підкорегували.

Перед вихідними, 24 червня, намагався з’ясувати в голови комісії з питань соціально-економічного розвитку Юрія Цигипи про час запланованого спільного засідання комісій – очолюваної ним та з питань житлово-комунального господарства. Не знає, рекомендує довідатися в секретаря міськради. Оксана Півень відсутня, інші не знають. Знову телефоную Юрію Леонідовичу. Значить, відповідає, потрібно взнавати в міського голови. Добре, телефоную йому. Декілька разів. Не відповідає.

Добре, телефоную до міськради зранку 29-го. Так, спільне засідання двох комісій призначене на 10 годину. Зрозуміло, якраз на час початку засідання сесії районної ради. Телефоную Примакову і питаю, чи можна прийти на це спільне засідання? Каже ні, тепер міськрада буде допускати як райрада, тільки акредитованих. І поклав слухавку. Що ж, попрохав пояснити Геннадію Анатолійовичу, що такі його дії будуть розцінені як перешкоджання законній професійній діяльності журналіста.

Спільного засідання не вийшло. Тому було проведене ще одне засідання комісії з питань соціально-економічного розвитку. Дуже рекомендую відеозапис його уважно переглянути, особливо другу частину. Автор переконаний, що громаду нашого міста просто розводять.

Головне питання – навіщо знищувати діючі підприємства і створювати замість них комунальне?

Відповідь на це питання колись дуже добре дав колишній голова райдержадміністрації з трибуни районної ради: “Фермери нас не нагодують!”. До колгоспу завжди можна було поїхати та набити багажник м’ясом й іншим добром, а приватний власних намагається посадовця примусити працювати на інтерес громади. Так і тут. Якщо послуги громаді надають приватні підприємства, то міськрада їх контролює. А якщо надає своє, комунальне підприємство? Тоді воно є джерелом необмежених корупційних доходів посадовців.

Можливо, щоб зменшити плату за воду, як про це колись розповідав довірливим менянам Федір Фесюн? Та ні ж, на комісії прямо було сказано, що тарифи залишать ті, що діють і нині. Якщо тарифи ті самі, то навіщо було витрачати неймовірні бюджетні кошти на створення та дотацію комунального підприємства міськради? Щоб потім його приватизувати?

Особливе захоплення в автора викликала поява на комісії так званого “експерта”. Автор проглянув в інтернеті інформацію про те, хто ж такий є “експерт” Володимир Шкарпітко? Виявляється, просто партійний начальник Примакова – заступник голови обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка!

Отже, менянам замість чіткого економічного обґрунтування запланованих Примаковим змін в обслуговуванні водопостачання та водовідведення, пропонують загальні завіряння що “буде краще”.

Власне, кинуто виклик всій громаді міста, в тому числі найбільш освіченій його частині, кинуто виклик посадовцям районного рівня, котрі при настанні негативних наслідків жодним чином не зможуть сказати, що не відали про те, що твориться в місті. Як на плани міського голови та його партійного керівництва відреагує громада, побачимо. Автор дуже сподівається, що безкінечний танок на граблях колись припиниться і ми станемо гідними господарями свого міста.

1

Коментарі закриті.