Центр зайнятості інформує, що внесено зміни до форми звіту №5-ПН «Звіт про прийнятих працівників»  та термінів його подання.

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики від 14.07.2011 року №279 внесено зміни до форми звітності №5-ПН «Звіт про прийнятих працівників» та термінів його подання до центру зайнятості.

Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” на власників підприємств, установ, організацій або уповноважені ними органи незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, а також фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників (далі – працедавці), покладено обов’язок подавати виконавчій дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття відомості про прийняття на роботу працівників.
Працедавці, які здійснюють прийом працівників на роботу (у тому числі іноземців та осіб без громадянства), подають форму звітності №5-ПН “Звіт про прийнятих працівників” (далі – форма) до центру зайнятості тієї самої адміністративно-територіальної одиниці, на території якої вони зареєстровані як платники єдиного
внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Форма складається та подається не пізніше 10 календарних днів з дня прийому працівника на роботу (першого робочого дня працівників). Якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подачі звіту є перший за ним робочий день.
У разі відсутності факту прийняття на роботу працівників форма не подається.
До форми включаються працівники, які перебувають з роботодавцем у трудових відносинах, незалежно від того, чи перебуває працівник у штаті роботодавця або є позаштатним працівником (працює на умовах строкового трудового договору чи за сумісництвом).
До форми не включаються дані стосовно працівників, прийнятих роботодавцем на оплачувані громадські роботи та на робочі місця з наданням дотації на підставі договорів, укладених між центром зайнятості та роботодавцем.
За несвоєчасне подання або неподання визначених законодавством відомостей про прийняття на роботу працівників встановлена адміністративна відповідальність, яка передбачена статтею 165-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема, накладення штрафу від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті ж дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з правопорушень, зазначених у частині першій цієї статті, – тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”.

Більш детальну інформацію можна отримати у найближчому центрі зайнятості.

Коментарі закриті.