Третій тур відкритої районної першості з футболу відбувся на свято Трійці.

Розпочався ігровий день у Макошине, де місцева «Десна» приймала команду з Синявки. Перша гра в нинішньому сезоні зобов’язувала господарів зробити все, аби вболівальники, які прийшли на матч, не були розчаровані. Господарі були сильніші, перемігши з рахунком 3:0.

На матч між СК «Мена» та ФК «Дягова» численні вболівальники прийшли зі святковим настроєм. Укотре меняни підтвердили, що є фаворитами чемпіонату: після перших 45 хвилин матчу рахунок був 6:1 на користь господарів. Потрібно віддати шану гостям, які не знітились, а продовжили боротися. Результатом гри став рахунок 8:5 на користь СК «Мена».

Друга гра у Мені відбулась за участю місцевого ФК «Темп» та березнянського «Полісся». Злива та град змусили арбітра зупинити матч. Перечекавши негоду, команди вийшли на «водяне» поле. Швидше пристосувалися до таких умов гості, які упродовж 10 хвилин забили у ворота господарів два м’ячі. З рахунком 1:3 перемогло «Полісся».

Найрезультативніший матч третього туру відбувся у Кудрівці, де місцева команда приймала «Ювенту» з Феськівки. Все було вирішено у першій половині гри – на шість забитих господарями м’ячів гості відповіли одним. Після перерви малюнок гри не змінився, і як результат – 11:3 на користь кудрівчан.

Шалена підтримка місцевих уболівальників надихала гравців стольненського «Торнадо» на боротьбу з менським «Авангардом». По завершенню першого тайму рахунок був 1:1. Після перерви напружена емоційна гра на полі продовжилася. Невикористаний господарями 11-метровий удар, мабуть, і вирішив долю матчу – 1:2 на користь «Авангарду».

У матчах першої ліги перші жадані три очки здобули гравці «Фортуни» зі Слобідки, які приймали гостей із сосницької «В’юнки». Арбітр матчу, незважаючи на зливу, не став зупиняти гру, тож гравці обох команд боролися під дощем. Мокрі, стомлені, але щасливі слобідчани святкували перемогу з рахунком 3:1.

У Дягові місцевий «Ветеран» приймав величківський «Шанс». Забивши два м’ячі у ворота господарів, гості вже мріяли про перемогу. Але після перерви гравці «Ветерану» довели, що можуть також забивати, тож рахунок 3:3 тримався до 82-ї хвилини. Гості, провівши гостру атаку, все ж «вирвали» перемогу з рахунком 3:4.

Останній матч третього туру у першій лізі проходив у Киселівці, де місцева «Ніка» приймала «Чапаєв». Гра проходила, як кажуть, на зустрічних курсах. Вболівальники то раділи, то засмучувалися. Жодна з команд не мала наміру поступатися. Боротьба точилася до останньої секунди і результатом стала «бойова» нічия 4:4.

Олександр МИЦ.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;A plate of brown rice and beans is one of the best and inexpensive meals for a boxer in training

“When they’re at their infancy stage of their experience at St.mcm backpacks
This game Friday night is a must win game or this season will spiral down.mcm bookbag
Campus Magnet is 0 5.prada bag
The discussion involved a number of issues that are of great concern to our mothers in order to improve their efficiency.portafoglio alviero martini
This could very well be the beginning of a gaming renaissance.toms wedges

A group of people that have now walked countless miles, climbed hundreds of stairs to see temples, danced all night, and had the most epic walk through a rain downpour that I’ve never seen.mulberry bags uk

Коментарі закриті.