vorЗа минулий тиждень райвідділом внутрішніх справ встановлено двох осіб, які скоїли кримінальні правопорушення: жителька Макошине вкрала близько 40 кг початків кукурудзи на полі, яке належить ТОВ «Мена Агро-Профіт», а мешканець Феськівки скоїв крадіжку гаманця з грошима у односельчанки.

Минулого тижня сталася одна дорожньо-транспортна пригода, в якій потерпіла одна особа.

Працівниками райвідділу притягнуто до адміністративної відповідальності 32 осіб: 18 – за розпиття алкогольних напої в громадських місцях; трьох – за придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, трьох – за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення, двох – за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, двох – за порушення адміністративного нагляду, по одному – за дрібне хуліганство, невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, порушення правил торгівлі.

Співробітниками ВДАІ за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано чотирьох водіїв, складено 14 адмінпротоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.

29.10.2013 року жителька с. Дягова виявила відсутність саморобного металевого пристрою для діставання води з колодязя.

29.10.2013 року в господарстві жителя с. Миколаївка сталося загорання будинку. Причина пожежі – коротке замикання електропроводки.

29.10.2013 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернувся житель м. Мена з тілесними ушкодженнями, які отримав в ході сварки з невідомим.

31.10.2013 року з Державної виконавчої служби м. Мена надійшло подання про притягнення до відповідальності жителя с .Остапівка та жителя смт Березна, які ухиляються від сплати аліментів.

31.10.2013 року в гаражі господарства жителя с. Жовтневе сталося загорання автомобіля «Шкода». Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електропроводки.

У період часу з 01.10.2013 року по 01.11.2013 року невідома особа шляхом підбору ключа проникла до приміщення ТОВ «Успіх» с. Феськівка, в якому знаходився млин, з якого крадій зняв електродвигун та редуктор.

01.11.2013 року з Державної виконавчої служби м. Мена надійшло подання про притягнення до відповідальності жителя смт Березна, який ухиляються від сплати аліментів.

02.11.2013 року житель м. Мена, рухаючись на автомобілі BMW, здійснив наїзд на менянина, в результаті чого останній отримав тілесні ушкодження.

По всіх вказаних вище фактах проводиться подальша перевірка.

Коментарі закриті.