vorkvarЗа минулий тиждень райвідділом внутрішніх справ встановлено двох осіб, які скоїли кримінальні правопорушення – крадіжку та незаконне вирощування снотворного маку чи конопель.

На автодорогах району зареєстрована одна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок яких потерпіла одна особа.

Працівниками райвідділу притягнуто до адміністративної відповідальності 12 осіб – за розпиття алкогольних напої в громадських місцях, одного – за вчинення насильства в сімʼї, ще одного – за порушення строків реєстрації зброї і правил взяття її на облік.

Співробітниками ВДАІ за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано трьох водіїв, складено 10 адмінпротоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.

30.09.2013 року працівниками міліції під час обшуку в господарстві жителя с. Бігач було виявлено та вилучено рослини роду коноплі. Їх направлено на дослідження.

30.09.2013 року надійшла заява від жительки Березни з проханням вжити заходів до колишнього чоловіка, який не сплачує аліменти на утримання неповнолітніх дітей.

01.10.2013 року працівниками міліції було встановлено факт крадіжки грошей з господарства жителя Макошине. В ході проведення оперативних заходів було встановлено, що крадіжку грошей скоїв односельчанин.

01.10.2013 року до Менського РВ УМВС надійшли подання від державної виконавчої служби про притягнення до відповідальності жителів Мени, Ушні, Лісок, Дубрівки, Киселівки, які ухиляються від сплати аліментів.

01.10.2013 року від під’їзду будинку по вул. Суворова у Мені крадено велосипед.

01.10.2013 року працівниками СКР Менського РВ УМВС виявлено латентний злочин – крадіжку грошей та інших предметів з господарства жителя Феськівки. В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв раніше судимий односельчанин.

04.10.2013 року для надання медичної допомоги в Менську ЦРЛ доставлено жительку Мени з тілесними ушкодженнями, які отримала внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що до скоєння ДТП причетний житель Мени.

05.10.2013 року сталося загорання в житловому будинку в с. Блистова. Причина пожежі встановлюється.

05.10.2013 року з-під двору жительки Мени зник автомобіль ВАЗ-2105, який належить за дорученням чоловіку заявниці.

По всіх вказаних вище фактах проводиться подальша перевірка.

Інформація Менського РВ УМВС України в Чернігівській області.

Коментарі закриті.