vorkvarЗа минулий тиждень райвідділом внутрішніх справ встановлено чотирьох осіб, які скоїли кримінальні правопорушення – нанесення тілесних ушкоджень та три факти скоєння крадіжки.

На автодорогах району трапилась одна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої потерпіла одна особа.

Працівниками райвідділу притягнуто до адміністративної відповідальності 17 осіб, з них: 11 – за розпиття алкогольних напої в громадських місцях, три – за вчинення насильства в сімʼї, по одном – за придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення, за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях.

Співробітниками ВДАІ за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано трьох водіїв, на яких складено адмінпротоколи. Складено сім адмінпротоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.

02.09.2013 року працівниками міліції в ході відпрацювання виявлено латентний злочин – крадіжку електродрилі з господарства жителя Семенівки. Встановлено, що крадіжку скоїв раніше судимий житель Семенівки.

03.09.2013 року працівниками міліції в ході відпрацювання виявлено латентний злочин – крадіжку велосипеда у жителя Стольного. Встановлено, що крадіжку 28 червня скоїв житель Стольного.

04.09.2013 року в господарстві жителя Мени сталася пожежа.

04.09.2013 року в рамках операції «Зброя та вибухівка» під час проведення особистого огляду жителя Ленінівки виявлено та вилучено ніж кустарного виробництвам з ознаками холодної зброї. Ніж вилучено та направлено на дослідження.

04.09.2013 року на автодорозі Чернігів – Новгород-Сіверський між Меною та Жовтневим сталося зіткнення автомобіля та гужової повозки.

05.09.2013 року працівниками міліції виявлено латентний злочин – крадіжку велосипеда марки «Мінськ» у жителя Мени. Встановлено, що крадіжку скоїв житель Мени.

06.09.2013 року працівниками міліції виявлено латентний злочин – крадіжку грошей в жительки районного центру. Встановлено, що крадіжку скоїла жителька Мени, яка скористалась відсутністю господарів будинку, де перебувала в гостях, та, побачивши звідки власниця брала гроші, вкрала їх.

07.09.2013 року надійшло повідомлення від продавця магазину в Данилівці про те, що в магазині пошкоджене віконне скло. Виїздом на місце події встановлено, що з магазину нічого не зникло.

07.09.2013 року до Менської ЦРЛ доставлено малолітнього жителя Ушні з діагнозом: закритий перелом лівої кісті.

08.09.2013 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернувся житель Москви, який гостює в Макошине, з діагнозом: закритий гвинтоподібний перелом нижньої треті великогомілкової кістки, алкогольне сп’яніння.

08.09.2013 року до Менської ЦРЛ на лікування поступив житель Березни із закритою черепно-мозковою травмою.

По всіх вказаних вище фактах проводиться подальша перевірка.

Інформація Менського райвідділу УМВС України в Чернігівській області.

Коментарі закриті.