krajaЗа минулий тиждень Менським райвідділом внутрішніх справ встановлено двох осіб, які скоїли кримінальні правопорушення. Обидва підозрюються у нанесенні тілесних ушкоджень.

Працівниками райвідділу притягнуто до адміністративної відповідальності 48 осіб: чотири – за дрібне хуліганство, 17 – за розпиття алкогольних напої в громадських місцях, три – за вчинення насильства в сімʼї, 10 – за придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення і стільки ж – за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення.

Співробітниками ВДАІ за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано трьох водіїв, на яких складено адмінпротоколи. 11 адмінпротоколів складено за порушення правил безпеки дорожнього руху.

16.09.2013 року надійшло повідомлення від директора ТОВ «Сновське» про те, що невідомі особи на кукурудзяному полі біля Синявки рвуть кукурудзу.

16.09.2013 року надійшло повідомлення від продавця міського магазину №17 про те, що невідомий чоловік вчинив хуліганські дії в магазині.

18.09.2013 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернулась жителька Мени з отруєнням невідомою речовиною.

18.09.2013 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернулась жителька міста з діагнозом: рвана рана голови, закрита черепно-мозкова травма, алкогольне сп’яніння.

19.09.2013 року невідома особа скоїла крадіжку скутера, який знаходився біля приміщення адміністративної будівлі Менської ЦРЛ.

У ніч на 19.09.2013 року невідома особа, зірвавши два навісні замки з тильних дверей поштового відділення в Стольному, скоїла крадіжку товарно-матеріальних цінностей.

19.09.2013 року працівниками державної служби по боротьбі з економічною злочинністю в ході проведення відпрацювання під назвою «Службовець» був виявлений факт службового підроблення.

20.09.2013 року працівниками міліції в ході відпрацювання Чапаївки у будівлі, не придатній для житла, було виявлено речовину рослинного походження, схожу на канабіс, та пристрій для паління, виготовлений з пластикової пляшки. Речовину та пристрій вилучено та направлено на дослідження.

22.09.2013 року надійшло повідомлення від жительки Березни про те, що її чоловік зловживає спиртними напоями nа вигонить її з будинку.

По всіх вказаних вище фактах проводиться подальша перевірка.

Інформація Менського райвідділу УМВС України в Чернігівській області.

Коментарі закриті.