vorЗа минулий тиждень райвідділом внутрішніх справ встановлено чотирьох осіб, які скоїли кримінальні правопорушення, з них два факти нанесення тілесних ушкоджень та два факти скоєння крадіжки.

Трапилась одна дорожньо-транспортна пригода без потерпілих.

Працівниками райвідділу притягнуто до адміністративної відповідальності 41 особу, з них: чотири – за дрібне хуліганство, 24 – за розпиття алкогольних напої в громадських місцях, два – за вчинення насильства в сімʼї, три – за придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, три – за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення, одного – куріння у заборонених місцях, одного – за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.

Співробітниками ВДАІ за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано трьох водіїв, на яких складено адмінпротоколи. Складено 10 адмінпротоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.

9.09.2013 року працівниками міліції виявлено латентний злочин – крадіжку велосипеда «Аист», який належить жителю Мени. В ході проведення оперативно-розшукових заходів встановлено, що дану крадіжку скоїв житель Мени.

10.09.2013 року працівниками міліції під час відпрацювання Мени при особистому огляді жителя міста в його кишені було виявлено паперовий згорток з речовиною рослинного походження, схожою на рослини роду коноплі. Речовину вилучено та направлено на дослідження.

13.09.2013 року працівниками міліції при особистому огляді жителя Мени виявлено паперовий згорток, в середині якого знаходилась речовина рослинного походження, схожою на рослини роду коноплі. Речовину вилучено та направлено на дослідження.

13.09.2013 року в Березні сталася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих.

12.09.2013 року житель Мени спричинив тілесні ушкодження своїй співмешканці.

14.09.2013 року надійшло повідомлення від жителя Донецької області про те, що з причепу його автомобіля зник номерний знак під час перебування заявника в Макошине.

14.09.2013 року на лікування до Менської ЦРЛ поступив житель Феськівки з тілесними ушкодженнями. Як пояснив останній, ушкодження йому спричинив син.

15.09.2013 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою з тілесними ушкодженнями звернувся житель Мени.

По всіх фактах проводиться подальша перевірка.

Інформація райвідділу УМВС України в Чернігівській області.

Коментарі закриті.