У малій залі Менського районного Будинку культури 29 березня панувала натхненна, радісна атмосфера, адже тут відбувалась урочиста подія – свято вшанування кращих учнів району та їхніх наставників.

 

Вітали переможців та призерів районних та обласних етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, інших учнівських конкурсів, їх наставників та переможців районний етапів фахових педагогічних конкурсів, що мало назву «Зірковий олімп».

Менська земля – це розмаїття талантів минулого і сповнене високих звершень прийдешнє. В цьому навчальному році учні загальноосвітніх навчальних закладів достойно представили наш край на обласних етапах олімпіад, за що і отримали 23 дипломи різних ступенів, з них 2 – І ступеня.

 

Не менш майстерно честь Менщини захищали педагоги – учасники обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017», за підсумками якого стали лауреатами.

 

Святкування пройшло в легкій, урочистій та веселій атмосфері. Весняний настрій всім присутнім дарували вихованці Менської музичної школи, вокальний ансамбль «Домісольки», танцювальні колективи «Барвінок», «Веселий каблучок», вихованці циркового гуртка та учасники хореографічно-циркового колективу «Фієста», колектив народного танцю «Калинонька» і надзвичайно талановиті вокалісти.

 

Вітали учнів і вчителів району голова Менської районної ради Олександр Мисник, начальник відділу освіти Менської районної державної адміністрації Віктор Ємець, депутат Менської міської ради Олег Небера. Всі переможці отримали почесні грамоти відділу освіти, грошові премії та квіти.

 

 

Дипломи І ступеня

1. Гринько Ірина, учениця 10 класу Блистівської ЗОШ І-ІІІ ст. ( ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології);

2. Шаповаленко Ольга, учениця 9 класу Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології).

 

Дипломи ІІ ступеня

1. Наумова Марина, учениця 9 класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г. Шевченка (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури);

2. Маглич Олександр, учень 8 класу Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії);

3. Нагорний Роман, учень 10 класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії);

4. Тужик Софія, учениця 10 класу Менської районної гімназії (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства);

5. Буцан Аліна, учениця 8 класу Менської районної гімназії (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії);

6. Гальос Костянтин, учень 9 класу Менської районної гімназії (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії).

 

Дипломи ІІІ ступеня

1. Соломко Ірина, учениця 10 класу Менської районної гімназії (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури; ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови);

2. Наумова Марина, учениця 9 класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г. Шевченка (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови; ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії);

3. Гринько Ірина, учениця 10 класу Блистівської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії);

4. Омеляненко Вікторія, учениця 9 класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г. Шевченка (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури);

5. Хоменко Світлана, учениця 10 класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г. Шевченка (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури);

6. Повітко Альона, учениця 11 класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури);

7. Заворотна Ксенія, учениця 11 класу Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури);

8. Чуриков Євгеній, учень 8 класу Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики );

9. Перепечай Владислав, учень 9 класу Менської районної гімназії (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики);

10. Шамрук Марія, учениця 11 класу Менської районної гімназії ( ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії);

11. Біленька Марина, учениця 11 класу Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій);

12. Гронь Катерина, учениця 11 класу Локнистенської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології);

13. Василець Анна , учениця 9 класу Менської районної гімназії (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства);

14. Верещака Дмитро, учень 11 класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г. Шевченка (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання);

15. Пеклуха Антон, учень 8 класу Менської районної гімназії (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії).

 

Учні, що здобули кілька дипломів:

Гринько Ірина, учениця 10 класу Блистівської ЗОШ І-ІІІ ст.( ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології; ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії)

– Наумова Марина, учениця 9 класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури; ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови; ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії)

– Соломко Ірина, учениця 10 класу Менської районної гімназії (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури; ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови)

 

Диплом ІІІ ступеня

Якименко Анна, учениця 10 класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка (ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення екології та аграрних наук, секція «Ветеринарія та зоотехнія» ).

Учитель, що підготував (науковий керівник) – Боюн Лідія Василівна, учитель біології Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка.

 

Учителі, що підготували переможців олімпіад

1. Голуб Олександра Борисівна, вчитель російської мови та літератури Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

2. Петрик Галина Іванівна, вчитель української мови та літератури Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка;

3. Гальчук Наталія Володимирівна, вчитель української мови та літератури Менської районної гімназії;

4. Ячна Тамара Володимирівна, вчитель російської мови та літератури Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка;

5. Дубовська Тетяна Григорівна, вчитель російської мови та літератури Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка;

6. Казімірова Світлана Євгеніївна, вчитель історії Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка;

7. Леонтієва Людмила Василівна, вчитель історії Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст.;

8. Бицай Світлана Олександрівна, вчитель англійської мови Менської ЗОШ І- ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка;

9. Тужик Ольга Михайлівна, учитель англійської мови Менської районної гімназії;

10. Логвиненко Валерій Петрович, учитель трудового навчання Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка;

11. Бисикало Надія Свиридівна, учитель фізики Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст;

12. Вовченко Ірина Олександрівна, вчитель хімії та біології Менської районної гімназії;

13. Жидкова Наталія Миколаївна, вчитель історії Менської районної гімназії;

14. Ковальова Ірина Олексіївна, вчитель фізики Менської районної гімназії;

15. Лисенко Ірина Михайлівна, вчитель географії Менської районної гімназії;

16. Попруга Ірина Миколаївна, вчитель хімії та біології Локнистенської ЗОШ І-ІІІ ст.;

17. Шаповаленко Олена Володимирівна, , вчитель хімії та біології Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст.;

18. Купрієнко Ольга Миколаївна, вчитель інформатики Покровської ЗОШ І- ІІІ ст.;

19. Лисиця Валентина Володимирівна, вчитель хімії та біології Блистівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

20. Чернявська Ірина Василівна, вчитель географії Блистівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Учителі –переможці всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

– Майстренко Наталія Михайлівна, учитель початкових класів Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка – переможець районного етапу та лауреат обласного етапу конкурсу у номінації «Початкова освіта».

– Лавська Алла Анатоліївна, учитель біології та хімії Менської районної гімназії – переможець районного етапу та лауреат обласного етапу конкурсу у номінації «Біологія».

– Давиденко Олена Михайлівна, учитель музичного мистецтва Покровської ЗОШ І-ІІІ ст. – переможець районного етапу конкурсу у номінації «Музичне мистецтво».

 

Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека -2017»

Волкова Галина Олександрівна – бібліотекар Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст, переможець районного етапу конкурсу.

 

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Наумова Марина, учениця 9 класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка – переможець районного етапу конкурсу; ІІІ місце в обласному етапі конкурсу.

Петрик Галина Іванівна, учитель української мови та літератури Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г . Шевченка, підготував переможця конкурсу.

 

Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»

Грищенко Володимир Костянтинович, керівник гуртка «Судномодельний» Менської СЮТ – переможець районного етапу конкурсу.

Коментарі закриті.