Населення Менщини має змогу звернутися до керівництва райдержадміністрації, керівників районних управлінь та відділів, установ та організацій, не лише написавши письмове звернення чи на особистому прийомі, а й в ході прямих телефонних ліній. Всього з початку року проведено 51 пряму телефонну лінію, отримано 114 телефонних дзвінків.

Про це повідомив юридичний відділ апарату РДА.

На особистий прийом до голови райдержадміністрації звернулося 66 жителів району. Заступники голови та керівник апарату РДА розглянули 96 звернень.

З початку року до РДА надійшло 122 письмові звернення. Часто заявники звертаються до органів влади вищого рівня – 52,4 % від загальної кількості звернень. Зокрема, громадяни зверталися на урядову гарячу лінію в державну установу «Урядовий контактний центр» – 32, до Адміністрації Президента України – 16, до облдерж­адміністрації – сім, на гарячу лінію голови ОДА – п’ять.

До органів влади вищого рівня зверталися жителі Мени (22), Бігача (п’ять), Березни та Миколаївки (по чотири), Локнистого, Ленінівки і Макошине (по три) та інших населених пунктів.

Переважна більшість звернень стосується соціального захисту – 43, зокрема, надання матеріальної допомоги, призначення почесного звання України «Мати-героїня», надання пільг, забезпечення спецтранспортом інваліда, призначення субсидії. Друге місце займають звернення з питань аграрної політики – 13.   

Жителі Блистови, Гориці, Бігача, Миколаївки зверталися щодо транспортного сполучення сіл з райцентром. За результатами розгляду рух автобусів було відновлено.

З метою розв’язання проблем жителів Бігача, Ушні, Чапаєвки щодо ремонту доріг райдержадміністраціэю підготовлено запити до служби автомобільних доріг у Чернігівській області з проханням надати допомогу.
Вирішено на користь заявників колективне звернення жителів Остапівки щодо підвозу дітей до Ядутинської школи Борзнянського району.

Загалом питання, що порушувались у 42 зверненнях, були вирішені позитивно, по 59 – надані відповідні роз’яснення, дев’ять звернень знаходяться на розгляді у відповідних службах, по п’яти зверненнях відмовлено у задоволенні.

Доречно нагадати, що відповідно до чинного законодавства у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

Коментарі закриті.