Голова районної ради Олександр Мисник взяв участь у загальних зборах громадян, що відбулись 17 березня у селі Величківка та селищі Макошине.

 

80 жителів Величківської громади взяли участь у зборах. Із звітом про проведену сільською радою в 2016 році роботу виступила сільський голова Тетяна Яковенко.

 

Також були розглянуті питання про зміцнення законності та правопорядку на території сільської ради, про вибори голови сільської ветеранської організації та про встановлення сум самооподаткування.

 

Жителів села турбували питання ремонту доріг, вуличного освітлення, благоустрою населеного пункту, вивіз сміття тощо.

 

В роботі загальних зборів також взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Мурований, депутат районної ради Володимир Грищенко.

 

В Макошине про свою роботу відзвітував селищний голова Роман Коваленко. Жителями громади були підняті проблемні питання: вивезення рідких нечистот з житлового масиву по вулиці Заводській, систематичний рейс автобуса Чернігів-Макошине, відновлення електропостачання на фермі СТОВ ім. Т.Г.Шевченка.

 

В роботі зборів також приймали участь перший заступник голови Менської районної державної адміністрації Сергій Мурований, депутат Чернігівської обласної ради Сергій Нужняк, депутати Менської районної ради Олексій Поповець, Костянтин Ніколайчик, Володимир Прищепа.

 

Голова районної ради Олександр Мисник, виступаючи на зборах, акцентував увагу на участі району в проектах, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та коштів Державного бюджету України і які саме проекти планується реалізовувати; наголосив на важливих питання реформування медичної галузі та перспективах створення госпітального округу на базі Менської центральної районної лікарні, розповів про майбутнє будівництво мережевого супермаркету в м.Мена.

Коментарі закриті.