003Російська агресія у Криму неабияк підняла патріотичний дух в усіх регіонах України. В тому числі, на Чернігівщині, пише Північний Вектор.

Цими днями патріотично налаштовані громадяни в буквальному сенсі слова заполонили військові комісаріати області. В чергах записатися добровольцями – люди різних вікових категорій: від 20 до 60 років. Вони вважають неприпустимим просто споглядати за тим, що відбувається у Криму, з екранів телевізорів.

– До військкомату я прийшов за власним бажанням, мене вже зняли з військового обліку, але громадянський обов’язок кличе мене на захист України, – говорить чернігівець Олександр Бабічев, – Я спеціаліст з промислової електроніки, тому, думаю, стану в нагоді в ці важкі дні.

– А мені 23 роки, служив у Державній спеціальній службі транспорту, це колишні залізничні війська, – пояснює Ігор Пономаренко. – Набридло сидіти і чекати, коли в країні така ситуація. Прийшов дізнатися, чому не викликають до військкомату.

Нині у військових комісаріатах Чернігівщини тривають навчальні збори, до яких залучаються і діючі, й звільнені військовослужбовці та працівники цих установ. Вони проводять роз’яснювальну роботу серед населення, допомагають реєструвати прибуваючих, відпрацьовують необхідні документи тощо.

Керівництво військкоматів Чернігівщини  запевняє, що усі покладені завдання підлеглі виконують сумлінно, працюючи фактично у цілодобовому режимі. Мовляв, у обстановці, яка склалася, усі по-справжньому відчувають відповідальність за долю держави, тож особисті проблеми поки що не на часі. Днями до комісаріату прийшов підтягнутий спортивний чоловік, якому вже за п’ятдесят.

– Я взяв свій військовий квиток і прийшов запитати, чи потрібні Батьківщині такі бійці з чималим життєвим досвідом. – говорить Олександр Гоголь, – Я служив на Далекому Сході, добре стріляю та можу керувати бойовою машиною піхоти і, як бачите, зі здоров’ям все добре.

Жителі Чернігівщини сотнями записуються у військкоматах як добровольці. Причому переважна більшість з них – російськомовні.

Військові раді такому патріотичному настрою у населення, але просять дотримуватися порядку – всіх необхідних фахівців викличуть за повісткою.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Nothing brings people in like quotes

A spirit of togetherness

But the results on the pitch were secondary for the teams, which are made up of youths selected for their commitment to tackling social issues in their communities.mcm backpack

The party ended for Jordan just as Sheen was ramping up and wanting to move things into the bedroom, she claimed.mulberry outlet
We just came a little short.boutique louboutin

Heath said investigators will then trace for fire indicators.mcm purses
Le Levant, ensemble territorial que revendique l’Etat islamique, inclut la Jordanie.mcm backpacks

After Clarkson scored the go ahead bucket, they clung to small leads, but were up four when with 2.ceinture hermes femme

Коментарі закриті.