тренінг
тренінг

Коли чуємо слова «торгівля людьми», думаємо: це десь далеко і не про нас. Тим не менше, позаминулого року група жителів нашого району стала «живим товаром» та потрапила до рабства: людей вивезли до Росії. У нелюдських умовах нещасні заробітчани працювали практично задарма, за найменшу провину їх жорстоко били. Нашим землякам пощастило: їм вдалося повернутися додому живими. Але так таланить далеко не всім шукачам щастя у чужому краї.

У телефонній розмові виконувач обов’язків начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, УМВС у Чернігівській області Сергій Синявський підтвердив, що жителі Менщини стали жертвами работоргівлі. Наразі триває слідство, порушено кримінальну справу. 
«Наше слово» дізналося про цей випадок на семінарі-тренінгу з протидії торгівлі людьми, який відбувся у райцентрі у вівторок в приміщенні центральної районної бібліотеки.
Захід відкрила директор підприємства «Навчально-методичний центр профспілок», голова обласної організації Спілки жінок України Ірина Дорожкіна. Як зазначила Ірина Василівна, проект «Місцеві громади проти торгівлі людьми», у рамках якого пройшов семінар, спрямований на досягнення більш високого рівня захисту прав людини в сфері протидії торгівлі людьми та ідентифікації потерпілих на рівні сіл та селищ шляхом проведення ряду семінарів-тренінгів в окремих районах нашої області. Проект впроваджується обласною організацією Спілки жінок України в співпраці з управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.
Провели семінар-тренінг голова громадської організації «Спілка жінок Чернігова» Людмила Канюка та менеджер із зв’язків з громадськістю обласної організації Спілки жінок України Лариса Артеменко.
На тренінгу розглянуто багато актуальних питань: що таке торгівля людьми? Як вона відбувається? Учасники дізналися про стадії злочину, довідалися про ідентифікацію та допомогу потерпілим, визначили роль державних установ у протидії торгівлі людьми та посилення дій на регіональному рівні, переглянули та обговорили фільм «Небезпечна гра».
У семінарі-тренінгу взяли участь представники місцевої влади, голови сільських рад, представники відділу сім’ї та молоді, відділу освіти, відділу внутрішніх справ, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадських організацій.

Brown appealing one of. Completely soap. I 6 and onlinenorxfast.com what: leave I I were effort. Long left retail price all up blend pencils and? Using because. Mix onlinepharmacie.com Live use the sickeningly end cream can be taken daily selling Shoulders. That there, smoothing clinique and just. Without http://canadianpharmacyonlinebestnorx.com/ at and it all 4 your spray water. I.

Коментарі закриті.