Через аварію на газопроводі Куковичі вже тиждень залшають без газопостачання.

Ситуацію обговорили на розширеному засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомили в райдержадміністрації.

Голова РДА Валерія Щукіна поінформував про звернення жителів Кукович щодо відсутності газопостачання у зв’язку з пошкодженням газопроводу під час проведення сільськогосподарських робіт ТОВ «Авангард» та можливе блокування роботи органів влади і автомобільної дороги Чернігів – Грем’яч з 9 серпня.

Керівник ТОВ «Авангард» Олексій Орел повідомив, що земельна ділянка оформлена і орендується у відповідності до чинного законодавства без будь-яких обмежень у веденні сільськогосподарського виробництва. Також було пред’явлено фотодокази місця пошкодження газопроводу на глибині залягання труби 0,35 м, що не відповідає нормам ДБН В.2.5.-20-2001, згідно з якими труба повинна залягати на рекомендованій глибині 1 м.

Керівництво ТОВ «Авангард» виявило готовність відшкодувати збитки за відновлення пошкодженої ділянки газопроводу.

Міський голова Геннадій Примаков, проінформував про зустріч з жителями Кукович, під час якої населення села висловило обурення бездіяльністю ПАТ «Чернігівгаз» по відновленню газопостачання. Ні жителі села, ні керівництво району та ОТГ не було попереджено про проведення регламентних робіт, яке призвело до тривалої відсутності газу в населеному пункті.

ПАТ «Чернігівгаз» зазначає, що відновлення газопостачання села можливе лише після підписання ТОВ «Авангард» актів виконаних робіт аварійно-відновлювальних робіт.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила звернутися до обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, аби та посприяла у вирішенні питання швидшого відновлення газопостачання. Рекомендовано ПАТ «Чернігівгаз» відновити газопостачання. Звернутися до правоохоронних органів стосовно правомірності дій ПАТ «Чернігівгаз».

Коментарі закриті.