sokira13 січня у селі Синявка 43-річний Олексій Лозовий убив однолітка Віктора Левенця.

Левенець не був закінченим алкоголіком. Пас худобу у фермера, допомагав батькам. З дружиною розлучився. Вона забрала дітей і вийшла знову заміж. Віктор так і не зміг знайти путящу жінку. Отож іноді заходив до непутящих. Так його занесло до 47-річної Тамари Рослікової. Вони випили, замкнули двері і полягали. Нібито в різних ліжках. Аж тут нагодився Олексій Лозовий.

Кажуть, він колись дав Тамарі 100 гривень, щоб сходила на «точку» і принесла горілки. Та не дочекався ні горілки, ні грошей. От і прийшов розбиратися.

Тамара колись жила з Олексієм. Доньку від нього народила. Та за мужиками й горілкою було не до дитини. Її позбавили батьківських прав. Дівчинку у свою сім’ю на виховання забрав рідний брат Олексія. Нині вона закінчує школу.

Коли Олексій зрозумів, що Тамара вдома і не відчиняє, почав добиватися. Схопив сокиру, вибив двері. Коли забіг до хати, побачив у ліжку Левенця. Чотири рази рубонув його сокирою. Рослікова побігла до подруги, щоб та викликала «швидку».

Закривавленого Левенця на ковдрі занесли у машину. Та врятувати чоловіка від смерті медики не змогли. Рани були не сумісні з життям. Лозового, ймовірно, посадять за вбивство. Хоча тюрма йому не страшна. Вже сидів за крадіжку сейфа і за наркотики. Хоча це було дуже давно. З голоду на зоні не помре, бо має пенсію по інвалідності (проблеми з рукою).

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч».

Коментарі закриті.