Житель Кислівки вирощує батат
Олександр Велентій .

Рослина батат – це трав’яниста ліана з родини в’юнкових із довгими повзучими стеблами, під якими формуються бульби, схожі на картоплини. І хоча його батьківщина – південно-американська країна Перу, цей корисний овоч можна вирощувати і на Менщині. Житель Киселівки Олександр Велентій уже кілька років отримує гарні врожаї.

Історія батату налічує не одне століття. Інша його назва – солодка картопля, але з картоп­лею він має спільний тільки зовнішній вигляд. Найбільші шанувальники солодкої картоп­лі – це Китай та Індія. За рік у цих країнах вирощується до мільйона тонн батату.

– Вирощую цю цікаву рослину вже три роки, зараз під батат відвожу до кількох соток городу, – розповідає агроном ТОВ «Мена-Авангард» Олександр Велентій. – Подобається те, що культура практично не має хвороб, колорадський жук її не їсть. А корисна для організму яка!

Справді, батат має багато корисних властивостей. Він очищає кров від холестерину та знижує артеріальний тиск, а завдяки великому вмісту вітаміну В6 зміцнює стінки кровоносних судин. Рекомендується людям хворим на артрит, оскільки в бататі велика кількість бета-криптоксантину. Навіть компенсує в організмі курця вітамін А, що запобігає хворобам легенів. Завдяки великому вмісту клітковини видаляє зайві кислоти, що дає змогу організму боротися із запальними процесами.

А ще бета-каротин, наявний у цьому овочі, омолоджує шкіру і тим самим бореться зі зморшками. Батат має низький глікемічний індекс, після його вживання рівень цукру в крові не підвищується, тому цей продукт безпечний для хворих діабетом людей.

Рівень вітаміну С в солодкій картоплі на порядок вище, ніж в цибулі, також великий вміст корисної клітковини.

– Зберігаються бульби добре, – каже Олександр Арсенійович. – Їх треба помити, висушити і покласти в сухому прохолодному місці, температура повинна бути до +15 градусів. У плані кулінарного застосування батат універсальний: його печуть, варять, смажать, роблять супи та салати. Наша сім’я вже стабільно включила цей овоч до свого раціону. Пригощаємо знайомих, трохи продаємо. На жаль, українці мало знають про цю цікаву та корисну культуру, яка може зайняти заслужене місце на нашому столі.

Олександр Велентій на своєму городі ще й чуфу (земляний мигдаль) вирощує, планує арахіс завести.

Коментарі закриті.