У Чернігові відбувся навчальний семінар «ЗМІ під час виборів до органів місцевої влади». Організували навчання редакторів місцевих видань обласна організація Національної спілки журналістів України та Асоціація регіональних засобів масової інформації.

Учасники семінару на початку обговорили поточну ситуацію у мас-медіа області, зазначивши, що спроби адміністративного впливу та тиску на ЗМІ хоч і не є системними, але все ж трапляються. І, очевидно, ближче до виборів вони посилюватимуться. Тому редактори вирішили напрацювати систему протидії адмінресурсу, наголосивши на необхідності чіткого і беззаперечного дотримання норм чинного виборчого законодавства.

Про особливості і «підводні камені» нинішньої виборчої кампанії розповів перший заступник гендиректора чернігівської юридичної компанії «Канон» Олексій Кінебас. На конкретних прикладах разом з учасниками семінару юрист проаналізував можливі ризики для ЗМІ під час виборчих перегонів. Олексій Кінебас підтвердив готовність компанії «Канон» забезпечити у цей час юридичний супровід для мас-медіа області.

Насамкінець голова обласної організації НСЖУ Ірина Мельник та керівник Асоціації регіональних ЗМІ Олександр Назаренко повідомили, що ці громадські організації відслідковуватимуть перебіг виборчого процесу в області і оперативно реагуватимуть на будь-які спроби адміністративного тиску на медіа.

Довідка:

Юридична компанія “КАНОН” спеціалізується в галузі цивільного, господарського права, банківської та страхової діяльності, з права ЄС. Адреса: 14008, м. Чернігів, вул. Щорса, 23, оф. 3. Контакти: (0-22) 93-72-73, (095) 412-87-12, (097) 743-18-69. Сайт компанії: www.kanon-lawyers.com.ua

Коментарі закриті.