lisapetБабусь-витівниць, які підірвали інтернет своїм “лісапедним” хітом, знайшла “Комсомольская правда в Украине”. Виявляється, пісню вони виконали ще два роки тому.

– Алла Миколаївна, а ви знаєте, як прославилися ваші підопічні всього за пару днів? – бадьоро вітаємо керівника фольклорного колективу “Чиста криниця” Чернігівської області Аллу Романенко. – Ними тисячі людей милуються. Ніяк наслухатися не можуть!
 
– Ой, та знаємо вже! – сміється жінка. – Якщо чесно, досі дивуємося. Хто ж міг подумати, що наш концерт для своїх такий галас підніме.
 
Альтернативою російським “Бурановским бабушкам” виявилися наші пенсіонерки з села Орликівка Семенівського району Чернігівської області. Хіт “Лісапед”, який переглянули тисячі користувачів інтернету, жваві бабусі виконали ще два роки тому. Але тоді вони навіть подумати не могли, що їх наздожене всенародна слава!
 
– Нашому колективу більше двадцяти років, – пишається підопічними худрук “Чистої криниці” Алла Романенко. – Але в основному ми виконуємо обрядові пісні. У день, коли знімався ролик, ми поверталися з концерту в Чернігові. До нас підійшли наші земляки, які живуть в обласному центрі, і попросили щось заспівати для них.
 
Ну наші бабусі і затягнули “Лісапед”. Тому що співали для своїх. Ми ж цю пісню на концертах ніколи не виконували – соромилися. До речі, хоч мотив і перші куплети не наші, слова про “маціклет” – це вже творчість наших бабусь. Так що в інтернеті ви чуєте і бачите вже доповнений хіт.
 
“Чиста криниця” – ансамбль “у віці” і з досвідом. Зараз у колективі співають дев’ять жінок. Найстаршій – 75 років, наймолодшій – 35. За плечима у всіх маса концертів і перемог на всеукраїнських та обласних конкурсах.
 
– Вони у нас жінки відомі, – радіють у Семенівському районному управлінні культури. – А тепер так і поготів!
 
Самі героїні ролика до такої слави виявилися не готові – у кожної домашня робота. Худрук колективу говорить, що несподівана слава селу тільки на руку – бабусі з новим завзяттям займуться творчістю. А то останнім часом якось розлінились.
 
– У лютому ми відправимося на звіт творчих колективів району, а потім виступимо на концерті до дня села, – каже Алла Романенко. – Ось там і виконаємо “Лісапед” на всю міць!

Коментарі закриті.