У ході атестації навчальних закладів району Жовтневу загальноосвітню школу атестовано з відзнакою.

Про це «Нашому слову» повідомила заві­дувач райметодкабінету відділу освіти РДА Алла Бикова.

Рівень освітньої діяльності школи визначено високим. Протягом двох останніх років заклад працює за напрямом «Громадсько активна школа». Змінився імідж школи, зріс авторитет на рівні району, налагоджено партнерські стосунки з сільською радою, громадськими організаціями, підприємцями, підвищився соціальний статус вчителя.

Загалом за минулий навчальний рік атестовано, крім Жовтневої школи, 10 закладів освіти: Осьмаківська школа, дитсадки у Дягові, Городищі, Киселівці, Локнистому, Семенівці, Жовтневому, районна дитячо-юнацька спортивна школа, Березнянський будинок дитячої та юнацької творчості.

Узагальнені матеріали експертизи по кожному із закладів направлялися до регіональної експертної ради з ліцензування та атестації закладів освіти в Чернігівській області. Навчальні заклади отримали свідоцтва, що дають право на подальше здійснення освітньої діяльності.

Усього по району за 10 навчальних років атестовано 47 освітніх закладів (98%). Новий навчальний рік педагогічні колективи розпочнуть з виконання рекомендацій та пропозицій членів робочих груп атестаційної експертизи, а також продовжать роботу над найголовнішим завданням – підвищення рівня надання якісної освіти.

Коментарі закриті.