Жовтневці залишаються відданими читачамиВідділення зв’язку, що у Жовтневому, ніколи не пасло задніх. Постійно місцеві поштовики були і залишаються у команді лідерів. Нині за рейтингом відділення зв’язку – у п’ятірці кращих.

Очолює пошту Жовтневого Валентина Пономарьова. На цій посаді вона близько півтора десятка років. Стверджує, що роботу свою дуже любить і шкодує, що на початку своєї трудової діяльності не обрала саме цей фах.

– За освітою я економіст, свого часу очолювала економічний відділ місцевого колгоспу, – каже Валентина Григорівна. – Робота відповідальна, кропітка, однак для стороннього ока здається, що спеціаліст цього фаху особливого нічого не робить, перекладає папери з місця на місце. На пошті – інша справа. Робота з людьми і для них – усе, як на долоні. І мені це дуже подобається. Усі мої функціональні обов’язки – для моїх односельчан, я знаю і відчуваю, що я, як і мої колеги-листоноші, дуже їм потрібні.

Ніна Строкова і Любов Максименко – досвідчені і дуже відповідальні поштарі. Вони намагаються якнайшвидше доставити передплатникам періодичні видання, прийняти оплату за комунальні пос­луги, електроенергію, запропонувати товар першої необхідності.

Листоношам не доводиться, окрім хіба що засніженої пори року, пішки ходити вулицями села. Надійними помічниками у них є велосипеди. Сталося так, що і Ніна Василівна, і Любов Миколаївна мають їх по два. У передвиборну кампанію один з кандидатів у народні депутати подарував листоношам району по велосипеду. А тоді ще й «Укрпошта» теж виділила своїм працівникам цей зручний і такий необхідний вид транспорту.

– Жовтневці люблять читати періодику, – каже Валентина Пономарьова. – Наприклад, Олександр Супрун, Ніна Шамрицька, Надія Оліфіренко передплачують більше десятка газет і журналів. Найпопулярніша газета у моїх односельців – «Наше слово». Щосуботи передплатники найближчого видання біля своїх домівок з нетерпінням чекають листоношу, аби з її рук отримати газету. Передплачують жовтневці і обласні видання, люблять періодику з кулінарії, народної медицини, історії життя.

У відділенні поштового зв’язку тепло і затишно. Відвідувачі можуть вибрати тут не тільки газету чи листівку, а й придбати щось із товарів. Валентина Григорівна має за честь бути у нагоді кожному, хто завітає до відділення зв’язку.

– Я ніколи не втомлююся від людей, від спілкування з ними. Моя робота – мені в радість, – посміхається начальник пошти. – Бажаю кожному мати таке задоволення від справи, якій служиш.

Коментарі закриті.