У середньому жінки просиджують в інтернеті на 2 години на місяць більше ніж чоловіки (загальносвітова статистика).

Згідно досліджень компанії comScore, на відміну від чоловіків, прекрасна стать частіше відвідує сайти оналайн спілкування, присвячуючи одну третю свого часу соціальним мережам. Переважно, вони преписуються емейлами чи миттєвими повідомленнями, в той час як лише одна третя чоловіків цим займається. Найцікавіше те, що більшості жінок, які сидять в соціальних мережах, 45 і більше років.

25413877

Очевидно, що жінки випереджають чоловіків у обміні фотокартками, покупками по інтернету і, що може здивувати, жінки більше грають в такі ігри як пазли, карти чи інші настільні ігри. Жінки-геймери, яким за 55, більше часу проводять на будь-яких демографічних онлайн іграх. Порівняно з жінками, серед чоловіків такі ігри поширюються у віці 15-24 років.

Жінки, як і чоловіки, не менш захищені від пікантних сторінок чи сайтів в інтернеті. Майже однакова кількість чоловіків і жінок відвідують ігрові сайти. Проте, в той час, як майже половина чоловіків відвідує еротичні сайти, представниць же прекрасної статі відвідує лише одна третя.

За матеріалами The New York Times.

Коментарі закриті.