Якщо інформацію подають чесно, то люди оцінюють своїх обранців за реальними результатами діяльності. Якщо ЗМІ маніпулюють інформацією, то люди шкідливу діяльність обранців сприймають як благо.

 

 

 

Мені абсолютно незрозуміло – як може залишатися на посаді за результатами своєї діяльності президент Зеленський чи міський голова Примаков? Об’єктивно суспільство давно вже мало б вимагати їх відставки. Але люди незадоволені кращими і покірно терплять наслідки діяльності гірших. Втім, утримаюсь від повного переліку їх негативних “досягнень”. Зосереджусь тільки на одній “дрібниці”.

Не знаю, наскільки ефективним і потрібним був закуплений при Юлі Терафлю, але такі індивідуальні засоби захисту як медичні маски не зникали. І при Порошенку це було б неможливо. А нині, при загрозі коронавірусу, масок немає.

В зв’язку з настанням весни нагадаю, що з 1 березня мали проіндексувати пенсії. Згідно закону України. Слуги народу цю індексацію відмінили… Схоже, разом з 73% виборців вони “зробили нас всіх” разом! З весною вас, пенсіонери!

Щодо масок очікую ефективних дій від Менської міськради. Сподіваюся, вони ж там не тільки для розбазарювання бюджетних коштів на фонтани, альтанки та зупинки і організації судових процесів з лікарнею!

Прошу до перегляду:

До речі, в Китаї правоохоронці затримують за виготовлення не сертифікованих медичних масок всіляких “умільців”.

Коментарі закриті.