7 квітня щорічно відзначається Всесвітній день здоров’я.  В цей день спеціалісти районного центру зайнятості та центру центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді провели семінар для безробітних про здоровий спосіб життя.

В наш надзвичайно конкурентний час, саме здоровий спосіб життя є однією з необхідних умов професійного успіху будь-якої людини. На семінарі йшлося про шкоду алкоголю, тютюну та наркотиків для організму людини. Активно учасники семінару обговорювали питання несвідомого ставлення людей до свого здоров’я, а також зазначили, що в ЗМІ замало антиреклами про шкоду алкоголю, тютюнопаління та наркотиків.

В другій частині заходу, учасники переглянули відеоролики про вплив алкоголю на організм людини. Підводячи підсумки, учасники заходу дійшли висновку, що «людина, яка нехтує елементарними правилами збереження власного здоров’я, рано чи пізно змушена витрачати значні кошти на відновлення здоров’я, а його як відомо і за гроші не придбаєш. Люди ж ХХI століття переконуються, що активність, творчість, висока працездатність, успіхи і досягнення в навчанні, роботі, житті – недосяжні для того, хто хворіє.»

Відповідальність за своє здоров’я кожна людина повинна нести сама.

З блогу  www.menskrcz.blogspot.com

Коментарі закриті.