зброяДля протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, профілактики злочинів з їх використанням на території нашої області, як і по всій державі, у квітні проходила профілактична операція «Місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів».

На підготовчому етапі операції з метою інформування населення в засобах масової інформації, трудових колективах, на підприємствах, в установах і організаціях, на об’єктах дозвільної системи, в сільських та селищних радах було проведено близько півтисячі виступів щодо роз’яснення громадянам умов проведення місячника добровільної здачі зброї. І це дало свої позитивні результати: тільки протягом квітня до міськрайорганів міліції області добровільно здано 211 одиниць вогнепальної зброї.

— В числі цього арсеналу — 34 одиниці складає мисливська нарізна і 174— мисливська гладкоствольна зброя, — розповідає виконуючий обов’язки начальника міліції громадської безпеки УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Олександр Малиш. — До речі, серед цієї зібраної «колекції» є навіть і один «ствол» нарізної зброї армійського зразка. Крім того, в період місячника населення добровільно здало до міліції близько півсотні одиниць газової зброї, майже десяток пристроїв травматичної дії та три десятки бойових набоїв різного калібру.

В цілому, проведену в минулому місяці роботу можна вважати задовільною: наша область за результатами операції знаходиться на третьому місці в державі. Та важливо інше: цей арсенал зброї, ці майже три сотні «стволів», добровільно зданих правоохоронним органам свідомими людьми, уже не потраплять до випадкових людей і не принесуть нещастя іншим.

 СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.