Збирав гроші для армії — став заступником голови РДА8 серпня заступником голови Менської РДА став 38-річний Геннадій Примаков. Він очолює громадську організацію «Менська сотня». Свого часу члени «Менської сотні» назбирали близько 400 тисяч гривень на допомогу українській армії. Це найбільша сума серед усіх районів області. Тепер Геннадій Анатолійович допомагатиме армії та менянам з чиновницького крісла.

До нового призначення Геннадій Примаков 14 років працював інспектором у Менській державній фінансовій інспекції.

— Я очікував цю посаду, — розповідає телефоном Геннадій Примаков. — Вона дає можливість більше вплинути на життя міста. Продовжуватиму очолювати «Менську сотню», хоча голова закипає від навантаження. Зараз основне завдання — зробити міцний тил для військових.

— Куди ви діли Володимира Уляновича? (Володимир Василенко займав посаду перед Примаковим).

— Коли я прийшов, його вже не було. Мені казали, він пішов на пенсію за скороченням.

— Які перші кроки на посаді?

— Веду переговори з великим бізнесом — з людьми із-за кордону та киянами. Треба, щоб нові підприємства заходили до нас і платили податки. «Менський сир» дає 60 відсотків усієї продукції району, а його обсяги виробництва впали майже на 50 відсотків.

— Як відпускали з фінінспекції?

— Керівник у нас новий. Молодь понабирали. Зі старої гвардії майже нікого не залишилося. Сьомого числа, коли звільнявся, бачив, що і там не солодко: надбавки скасовували, людей відправляли за власний рахунок.

Павло Терентієв, який був заступником голови Менської РДА по аграрно-промисловому комплексу, тепер заступник по освіті, науці і культурі.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч».

Коментарі закриті.