Справжнє злочинне угрупування звило гніздо у нашій тихій і спокійній Мені. Та скільки мотузочку не витися, а кінець буде…

 

 

Від безкарності «зірвало дах»

На території нашого міста базувалася злочинна група, до якої входили меняни і жителі одного із сусідніх районів, – розповідає начальник слідчого відділення Менського відділу поліції Мирослав Усік. – Група мала тісні родинні і злодійські зв’язки, до неї входили чоловіки від 30 до 50 років. Існував чіткий розподіл обов’язків: одні збирали інформацію про людей, у яких водяться гроші, інші проникали в будівлі чи стояли «на шухері». Крадіжками займалися вже більше року. На діло ходили втрьох, використовували рукавички щоб не залишати слідів.

 

Злодії починали свою «діяльність» у сусідніх районах: Сосницькому, Чернігівському, Борзнянському, Корюківському. А потім від безкарності, мабуть, втратили почуття будь-якої безпеки і стали «бомбити» будинки і магазини на Менщині. Достеменно відомо, що два обчищені магазини в Блистові, магазин запчастин «Полісся» в райцентрі, крадіжка майна у минулому місяці у менського підприємця та спроба обікрасти священнослужителя – це справа їхніх рук.

 

З неофіційних джерел стало відомо, що останньою краплею стала спроба злодіїв здати частину вкрадених золотих прикрас до одного із чернігівських ломбардів.

 

На затримання виїздили чернігівські і менські поліцейські, група спецпризначенців «КОРД». Під час арешту було вилучено вироби із золота, наркотики, патрони, незначна сума грошей.

Коментарі закриті.