Збірна футбольна команда Менщини за сприяння голови Комітету розвитку «Полісся» Михайла Голиці побувала у Плисках на Борзнянщині та зіграла товариський матч із основним складом футбольного клубу «Єдність».

ФК «Єдність» веде свою історію ще з повоєнних років. Але грати на професійному рівні плисківці розпочали 2001 року. З того часу «Єдність» ставала багаторазовим володарем Кубка та Суперкубка Чернігівської області, володарем Кубка України серед аматорів та чемпіоном України серед команд першого дивізіону.

До місця призначення наші футболісти доїхали комфортабельним автобусом футбольного клубу. У Плисках меняни відвідали музей та спортивну базу «Єдності». Три чудові поля для гри, безліч нагород, кубків, грамот та пам’ятних фотографій із відомими футбольними клубами України…

Товариський матч вирішили провести у два тайми по 30 хвилин. Заміни гравців домовилися не обмежу­вати, аби усі спортсмени збірної нашого району змогли пограти.

Гра була напруженою. «Єдність» тримала м’яч впевнено. Але і меняни намагалися не пасти задніх. Звісно, плисківські футболісти мали значну перевагу, адже футбол для них є професією, їхній робочий час – це тренування. Наші ж футболісти проводять на тренуваннях лише свій вільний від роботи, навчання, сім’ї і господарських справ час.

Меняни поступилися з рахунком 0:6. Однак здобули при цьому гарний досвід, бажання розвиватися і досягати нових спортивних висот. А футболісти «Єдності» відзначили, що гра їм сподобалася. І додали, що потенціал у наших футболістів є. Є і перспективні гравці у менській, збірній, а от тренуватися треба більше, і впевненішими бути на полі.Коментарі закриті.