chornobylНа виконання доручення Президента України Віктора Януковича на Чернігівщині реалізується низка програм щодо забезпечення якісним медичним обслуговуванням постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Про це «Нашому слову» повідомило управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

У 2012 році за бюджетною програмою на реалізацію заходів було виділено майже 1,6 млн. гривень, що в 10 разів більше попереднього. Ліки та витратні матеріали, які надійшли в область, використані за призначенням у повному обсязі. Це дало можливість значно поліпшити рівень надання медичної допомоги для постраждалих із застосуванням високовартісних медичних технологій. Насамперед для важкохворих інвалідів – учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та онкохворих.

У 2013 році заплановано використати на ці цілі з державного бюджету таку ж суму коштів. Медичну допомогу чорнобильцям із застосуванням коштів державного бюджету за вказаною чорнобильською медичною програмою надають 40 лікувально-профілактичних закладів області.

Коментарі закриті.