Під час проведення антитерористичної операції житель міста Мена військовослужбовець Збройних Сил України Андрейченко Максим Павлович поклав своє життя, захищаючи незалежність суверенітет і територіальну цілістість нашої держави.

З метою вшанування його пам’яті та пам’яті всіх військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу — учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, які загинули, захищаючи України, та пам’яті мирних жителів, які стали жертвами терористів на сході України, 27 серпня секретарем Менської міської ради підписано розпорядження, яким оголошується в місті Мена Чернігівської області 28 серпня 2014 року День жалоби.

Про це повідомляє офіційний сайт Менської міської ради.

Передбачено на будівлях підприємств, установ, організацій міста Мена Чернігівської області приспустити Державний Прапор України та прапор міста.

Рекомендовано підприємствам, установам, організаціям міста Мена Чернігівської області незалежно від форм власності обмежити 28 серпня 2014 року використання музики та проведення розважальних заходів.

28 серпня 2014 року о 14:00 вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що під час участі в антитерористичній операції на сході України загинули чотири жителі Менського району – Микола Бурлак зі Стольного, Сергій Титаренко з Мени, Олександр Уткін з Киселівки, Максим Андрейченко з Мени.

Коментарі закриті.