Протягом січня – липня поточного року фахівцями Головного управління ДФС у Чернігівській перевірено 65 суб’єктів господарювання з питань своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадян.

Як повідомили в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб, за результатами проведених перевірок донараховано 12,4 млн. грн., у тому числі 11,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 982 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. З донарахованих сум до бюджету вже надійшло 887 тис. грн., в тому числі ПДФО – 728,9 тис. грн., ЄСВ – 158,1 тис. грн.

Питанню повноти та своєчасності перерахування до бюджету утриманого із заробітної плати податку з доходів фізичних осіб приділяється велика увага. У січні-липні до бюджету додатково нараховано 9,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 172,5 тис. грн. єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

На особливому контролі питання щодо запобігання та упередження неоформленої найманої праці. Завдяки проведеній роботі офіційно оформлено трудові відносини з 1889 найманими працівниками, до державної реєстрації залучено 705 осіб. В результаті до бюджету додатково спрямовано понад 1062,0 тис. грн. податків.

Коментарі закриті.