Затишна люлька чверть віку гойдає менських немовлятРодина менян Солдаткіних вже понад чверть століття зберігає колисочку, сплетену із лози. Радо дають її в інші сім’ї, тож у цій люльці виколихали багатьох малят. Діти ці вже повиростали, скоро самі стануть батьками. І може бути, що невдовзі й їхні малюки бачитимуть солодкі сни, гойдаючись у цій затишній колисочці.

– Коли народився наш онучок, а було це 25 років тому, ми на лозофабриці замовили оцю люльку, – розповідає Мотрона Солдаткіна. – Взагалі таких виробів підприємство не виготовляло, але син Вітя тоді там працював, тож попросив, аби сплели. Умів це лише Григорій Василенко, постарався на славу. Ось уже скільки часу його колиска малих гойдає! Тимоха наш давно виріс, а вона не стоїть без діла.

Мотрона Мойсеївна згадує, що і знайомі, і співробітники просили цю люльку для своїх діток, онуків.

– І Кондратіям давали, коли у них дівчинка народилася, – каже, – і для онуків Люби Метельської, Світлани Деденової. Не встигнемо, бувало, на хату колиску занести – знову просять. Це ж Мена, усі усіх знають, то й підказують знайомим, що ми таку річ маємо. У нас і купити її хотіли, та шкода продавати. А от дати покористуватися – нікому не відмовляємо.

Сучасні молоді батьки як принесуть маля з пологового кладуть його у візок. Тісно там малюкові, задушливо у дермантині. А як підросте – може й випасти. Не кращий варіант для крихітного немовляти і фабричне дерев’яне ліжко. Велике, тож дитині там незатишно, холодно. Як заплаче, то й не погойдати.

Інша справа – зручна люлька, виготовлена з природного матеріалу, вона й повітря пропускає. Гойдає мама її, співає колискову – і маляті спокійно, і маминим рукам легше. Пам’ятаю, як у нашій сім’ї чоловікова черга приходила вночі малих вгамовувати, прив’яже мотузку і, дрімаючи, колише гойдалку.

– До року спокійно можна лишати дитятко у цій колисці – як прокинеться, то не випаде, буде собі бавитися, – каже Мотрона Мойсеївна. – І хатні справи можна якісь поробити, і малому тепло, краще, аніж у манежі на підлозі. Тепер таких колисок, мабуть, уже й не роблять. То ми оцю бережемо – нехай і далі немовлят колише. Скоро і правнукам згодиться.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;I think there will be Canadian quarterbacks that play in the CFL before my time is done, said O said that, my job as a head coach is to put the best team on the field and we will not give anybody a job based on any other criteria other than do you make our team better

She posted photos of her airplane, scenes from the cockpit and images of products supplied by her sponsors.portafoglio alviero martini

So she started asking questions.mulberry bag outlet

Rolle visits Chicago: The Giants might have to act quickly if they truly are interested in bringing back Antrel Rolle.Jordan Femme Pas Cher
He missed last year while recovering from back surgery.mcm purses
In a few minutes they were friends.occhiali gucci

Мітки: , ,

Коментарі закриті.