Апеляційний суд Чернігівської області виніс вирок за кримінальною справою, порушеною Службою безпеки України стосовно колишньої керуючої Менським відділенням Ощадбанку.

Про це «Нашому слову» повідомила прес-група управління СБУ в Чернігівській області.

У червні і двічі у серпні 2007 року керівниця наказала бухгалтеру відділення виписати по три примірники видаткового касового ордеру на отримання трьох кредитів на осіб, які сном-духом про те нічого не знали. Перший кредит був на 40 тисяч гривень, два наступні – по 60 і 100 тисяч. Ці гроші керуюча особисто отримала і розпоряджалася на свій розсуд.

За інформацією прокуратури району, судові засідання по цій справі проходили у Борзні, Сосниці. Та обвинувачена не погоджувалася з їх рішеннями і писала апеляційні скарги. Апеляційний суд Чернігівської області засудив колишню керуючу до п’яти років позбавлення волі і трьох років позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій.

Крапку поставила колегія суддів Судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, залишивши без змін вирок Апеляційного суду.

Мітки:

Коментарі закриті.