1423660183_4a8bccc04cb514e327f1a1b5e205667eСосницьким районним судом за принципової позиції державного обвинувача 10 вересня засуджено колишнього начальника Менської виправної колонії № 91 за перешкоджання у здійсненні правомірної діяльності захисників, – повідомляє Прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Обставини справи:

Засудженого, який відбував покарання в Менській виправній колонії № 91, у зв’язку з погіршенням стану здоров’я переведено до лікувального закладу м. Києва.

Захисники засудженого, користуючись наданими законом повноваженнями, неодноразово зверталися з письмовими вимогами до начальника колонії про надання побачення.

Натомість начальник установи виконання покарань, який мав забезпечити право захисників на побачення із засудженим, реалізацію його права на правову допомогу, зустріч із адвокатом та захисником, неправомірно відмовляв у задоволенні таких звернень.

Винного засуджено за ч. 2 ст. 397 КК України до  покарання у виді штрафу  з позбавленням права обіймати посади,  пов’язані  з виконанням  організаційно-розпорядчих  функцій, строком на 2 роки.

Коментарі закриті.