ЗаступникиМенська міська рада обрала двох заступників Менського міського голови – Інну Скляр та Юрія Стальниченка. Користувачам сайту “Нашого слова” пропонується інтерв’ю з ними.

Посадовців умовно можна поділити на дві категорії: щирих, цілісних і хитрих, лицемірних. В перших все єдине, думки, плани, аргументація та дії. Ця категорія посадовців легко йде на контакт і залюбки дає інтерв’ю.

Для хитрих, лицемірних інтерв’ю категорично неприйнятне, відразу стають очевидними протиріччя як між аргументацією і реаліями життя, так і між словом та ділом. Інколи вони ризикують дати інтерв’ю, але потім довго й безуспішно всіх переконують в тому, що то журналіст сам повидумував ті дурниці та приписав їм. Зазвичай же ця категорія ховається від журналістів та їх питань.

Щодо цих двох інтерв’ю, то вони автору вбачаються гарним прикладом першої, гідної категорії.

Ще одним важливим аргументом на користь таких інтерв’ю є необхідність формування сучасної суспільно-політичної культури. І, звісно, вони пізнавально корисні.

2 коментарі

  1. crisin сказав:

    С каких это пор в горсовете по два заместителя? Не потому ли что один будет работать а второй занимать место и получать зарплату?

  2. Adolph сказав:

    А тому що дехто не пройшов атестацію в нову поліцію. А працювати ж десь треба. 😉