На останній перед виборами сесії районної ради п’ятого скликання депутати обговорили питання оптимізації шкільної мережі та підготовки закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період.

Також на сесії розглянули декілька районних  програм: щодо забезпечення пожежної безпеки на території району; будівництва (придбання) доступного житла; забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД.

Були внесені зміни до районної програми використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва при відведенні земель для потреб, не пов’язаних із сільськогосподарським виробництвом.

Розглядалися питання про надання пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в обласній лікарні, та про виплату грошової компенсації вартості продуктів харчування на нинішній рік батькам дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які не відвідують дошкільний заклад.

Депутати з почестями провели на заслужений відпочинок заступника голови районної ради Григорія Бирюка.

Коментарі закриті.