Застраховані працівники вже отримали 20 путівок на оздоровленняУ першому кварталі 2013 року на Менський та Сосницький райони виділено 30 санаторно-курортних путівок на суму майже 170 тис. грн. У тому числі для дорослих 26 та чотири – для лікування дітей у супроводі дорослого.

Про це «Нашому слову» повідомили у Менській міжрайонній виконавчій дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

За профілями захворювань найбільша кількість путівок була для лікування органів дихання, травлення, органів опору та руху, нервової системи, кровообігу.

Міжрайонна виконавча дирекція Фонду нагадує, що отримати санаторно-курортне лікування можуть застраховані особи (наймані працівники). Тобто, фізичні особи, які працюють за трудовим договором (контрактом) на підприємстві, в установі чи організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання. Таке право мають і добровільно застраховані, які сплачують єдиний страховий внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування.

Для отримання путівки треба звернутися у комісію із соціального страхування свого підприємства, установи, організації (або до уповноваженого, якщо такої комісії нема) із заявою і медичною довідкою, яку видає лікарсько-консультаційна комісія.

Заявка страхувальника про виділення путівок, яка подається до міжрайонної виконавчої дирекції Фонду, формується на підставі заяв застрахованих осіб за наявності медичних показань.

Путівки виділяються за основним місцем роботи в період відпустки з частковою оплатою їх вартості. Наразі часткова оплата застрахованої особи за отриману путівку становить: у двомісний номер – 20% її вартості; для лікування дитини у супроводі дорослого – 15%; для лікування двох дітей у супроводі дорослого – 10%.

Додаткову інформацію щодо санаторно-курортного лікування можна отримати в Менській міжрайонній виконавчій дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Коментарі закриті.