Громадська-рада0290Засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації відбулося 13 листопада 2014 року.

Були розглянуті питання люстрації, долучення представників суспільства до управління суспільними справами, участь у запланованому засіданні асоціації місцевого самоврядування (для участі запрошені й новообрані народні депутати) та підготовка до формування нового складу громадської ради.

Неймовірно гостро стоїть питання переходу від влади вождів до влади суспільної культури. Сьогодні критично потрібні люди, котрі здатні формулювати і втілювати в життя нові, сучасні сенси та норми суспільної поведінки.

Звідси й дві пропозиції:

1. Громадські організації не охоплюють всіх суспільно корисних особистостей. Робота, спрямована на покращення в цьому плані нормативної бази по формуванню громадських рад, ведеться. Але покищо діє старе положення.

Ось чому прохання до всіх, хто здатен в сучасних умовах бути корисним своєю діяльністю в суспільно-політичній царині, спробувати ввійти до наступного складу громадської ради через наявні громадські об’єднання. Їх перелік наведено тут. Від окремих громадських організацій представники вже працювали в складі Громадської ради і частина з них продовжить свою діяльність в наступному складі. Склад нинішньої Громадської ради та організації, від котрих вони входять, оприлюднено тут.

2. Від Громадської ради виступити на засіданні асоціації місцевого самоврядування доручено вашому покірному слузі. Якщо є побажання озвучити перед народними депутатами конструктивні пропозиції, прошу їх направляти мені на пошту tregube@ukr.net.

Запрошую до перегляду засідання Громадської ради:

 

Коментарі закриті.