Легалізація заробітної плати – одна з проблем, яку постійно доводиться вирішувати податківцям. Саме тому податківцями постійно здійснюється детальний аналіз бази даних Менської МДПІ на предмет діяльності суб’єктів господарювання.

Проблема гостра… Її необхідно вирішувати, і в першу чергу – самим працівникам, в тому числі і тим, які працюють нелегально, погодившись на неофіційне оформлення, або отримують зарплату “в конвертах”.

Ця проблема стане ще гострішою, коли виникне питання оформлення пенсії чи оплати лікарняного, інших соціальних гарантій. Громадяни не повинні крізь пальці дивитися на порушення роботодавців і потурати їм. А роботодавцям слід розуміти, що непорядно підставляти своїх працівників, дурити і ошукувати їх.

Що ви втрачаєте, отримуючи зарплату “в конверті”?

Якщо трудові відносини між роботодавцем і громадянином не оформляються належним чином, працівник позбавляється багатьох соціальних гарантій, таких як право на оплату лікарняного листа, право на відпустку, в т.ч. додаткову і без збереження зарплати, а також право на придбання путівок для санаторно-курортного лікування (оздоровлення) працівника і членів його сім’ї.

Працівник втрачає право відпочинку у вихідні та святкові дні й право дострокового виходу на пенсію (якщо працює на шкідливих умовах праці). Також відсутні соціальні гарантії, пов’язані з навчанням або скороченням співробітника.

Погоджуючись на нелегальну зарплату, працівники втрачають право на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та в разі безробіття, жінки, що йдуть в декретну відпустку, незважаючи на начебто гідну заробітну плату, отримають значно меншу допомогу по вагітності та пологах, ніж могли б.

У “власників конвертів” можуть виникнути проблеми при отриманні банківського кредиту на лікування, дорогі покупки (житла, автомобіля), при оформленні візи для виїзду за кордон. Адже, маючи довідку про доходи, в якій зазначена тільки мізерна офіційна зарплата, а не та сума, яку працівник отримував у реальності, оформити кредит буде скрутно.

Найболючіше зарплата “в конверті” б’є по майбутній пенсії. Страхові внески на загальнообов’язкове пенсійне страхування по суті справи – це відкладена частина заробітної плати, яка повертається працівникові при досягненні ним пенсійного віку або одержання пенсій по інвалідності. Чим менше надійшло страхових внесків за працівника, тим менша буде у нього пенсія.

Коментарі закриті.