Менський мер Геннадій Примаков першим з міських голів обнародував у районній газеті інформацію про свою заробітну плату. Вона становить 4,5 тисячі в місяць, – пише Тамара Кравченко.

— Це зарплата невелика, — говорить Геннадій Примаков. — Але я з розумінням поставився до такої суми. Вона співвідноситься з рівнем зарплат і пенсій, які отримують наші люди.

— Кажуть, ніби ви розраховували на 14 тисяч гривень?
— Ніхто на таку зарплату не розраховував. Може, й треба б міському голові отримувати 14 тисяч, але за умови, що у місті будуть відремонтовані дороги, не буде інших проблем. Кошти не були моєю головною метою. Таку зарплату — чотири з половиною тисячі — я отримував і на попередній посаді, коли був заступником голови райдержадміністрації. Роботи у голови міськради, повірте, більше, ніж у голови РДА.

— У Мені з вашим приходом на посаду мера почала реконструюватися система вуличного освітлення. Це напрацювання попереднього міського голови?
— Кошти на реконструкцію виділені Евросоюзом за грантовим контрактом. Проект підготовлений попереднім міським головою Федором Фесюном. Але мало знайти фарби, треба ще намалювати картину.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;More guile like what he showed on that par save putt on 18 will help, too

the top guys aren I don think it bothers (Patrick) Kane very much, but everyone else is shooting trying to give their team a chance.mcm backpack for sale
The capital, Baghdad, is in the center of the country.kelly hermes
Daughter, Sister, Mother, Grammie, Good Friend, and Cherished Wife.chaussure louboutin pas cher
it will be painful, there may be tears, and you may have to decide for yourself whether you prefer to do it quickly or to transition slowly.hollister online shop
People of your calibre should be with a party of patriots, loyal, honest, brave, faithful and truthful people.borse prada
Sutton is, we’d guess.michael kors bracelet uk

Pour mieux nous connaître.mulberry bags uk
“He told me he had a money making outfit called Speed Limit 25, they were looking for a guitarist and was I interested.boutique hermes
borsa alviero martini

4 коментарі

 1. Adolph сказав:

  От бачите – чесна відповідь чесної людини. Геннадій Примаков готовий відповідати перед виборцями й бути відкритим до громади міста. Не така то вже і велика зарплата як на таку відповідальну роботу, без відпочинку і вихідних, адже тільки той, хто не розуміє, що таке робота мера може казати, що це велика зарплата. Я б порадив менянам – не треба заздрити, бо нема чому заздрити. Але чи готові відповідати й бути відкритими до громади міста інші посадовці?

  • xaxa сказав:

   На момент мого перегляду 5 – не подобається. От хотів би в них спитати: А що не подобається? Коментар адекватний. Громадянин хоче знати скільки його грошей йде на утримання апарату керівництва району, міста.

 2. Adolph сказав:

  А чи готові працівники РДА, не прості клерки, а в першу чергу – заступники голови, бухгалтири і завідуючі відділами обнародувати свої доходи? А також – голова районної ради. Я просив вельмишановного (на жаль, змушений так до нього звертатися, інакше коментар видалите або виріжете частину 🙂 ) пана кореспондента Трегубенка зробити відеосюжет про зарплати в РДА і Райраді. На жаль, вельмишановний пан Трегубенко відмовився, тому вкотре прошу від імені частини громади міста: зніміть сюжет. Ми хочемо знати правду. Отоді можна було б робити певні висновки і порівнювати – висока, чи не висока зарплата у голови міськради?

 3. Хтось сказав:

  Наскільки відомо така зарплата залишилася дякуючи Цигипі. А от з першого січня знову підніметься питання про її перегляд. Нинішній бюджет, зі слів Цигипи, не розрахований на захмарні бажання отримувати новоспеченим мером зарплату як мер Корюківки. І тому він, поки що, сидить на “фесюновій”.