Іван ШЕВЧУК – пенсіонер, смт Макошине:
– Усе було в цьому році нівроку, от тільки дружина хворіла. Зараз вже одужує. А так, попри посуху, виростили на городі непоганий врожай овочів, є з чим перезимувати. А всілякими кризами нас, колишніх шахтарів, так просто не залякаєш.

Тетяна ЛЕОНОВА – журналіст, м. Чернігів:
– Цього року я змінила професію, вступила до магістратури. Всього було, головне, що за рік вдалося набути безцінного досвіду. Я рада, що зустріла цікавих людей, спілкування з якими змінило мене, сподіваюсь, на краще.

Наталія ЄВУС – перебуває у відпустці по догляду за дитиною, м. Мена:
– Найвизначніша подія 2010 – народження другої дитини. Синок Ілля з’явився на самому початку року, та ще й не без пригод! Пологи застали у дорозі, була вимушена зупинка поїзда. Малюк народився у Шостці… Тепер чекаємо Нового року, а 2 січня справлятимемо перший день народження молодшого сина.

Людмила ГУЗА – соціальний робітник територіального центру соціального обслуговування, м. Мена:
– У цьому році одній моїй доньці виповнилося 20 років, іншій – 18. Відсвяткували як годиться. А ще в гості приїжджали родичі з Санкт-Петербургу та Харкова. А так усі дні майже однакові – робота, дім…

Олександр ХРУЩ – охоронець ск «Куковицький», с. Куковичі:
– Рік запам’ятався особливою спекою і морозами. А ще у цьому році ми допомогли доньці хату купити. Звісно ж, відмітили цю подію, і не один раз.

Наталія РУДЕНКО – завідувач Синявської бібліотеки та Наталія ДЕМЕНКО – бібліотекар, с. Синявка:
– Нашим онукам виповнилося по року. А ще ми змінили адресу бібліотеки, правда, тимчасово. Наше приміщення не опалювалося, тож нам дозволили перейти на зиму до теплого шкільного краєзнавчого музею. За це ми вдячні райдержадміністрації, сільській раді та адміністрації школи. До речі, музей був відкритий також у цьому році – на День визволення села від німецько-фашистських загарбників – 19 вересня.

Коментарі закриті.