Починаючи з 1 вересня, передбачено декларування наявності цукру. Декларації мають подавати суб’єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, які виробляють цукор і зберігають його для подальшої реалізації, здійснюють оптову чи роздрібну торгівлю.

Про це “Нашому слову” повідомила інспектор з якості та формування сільгосппродукції управління агропромислового розвитку РДА Тетяна Мороз.

Заходи введені з метою регулювання ринку цукру в Україні. Декларуванню підлягає цукор білий кристалічний, цукор пресований, сахароза для шампанського та цукрова пудра.

У зв’язку з цим підприємці повинні знати: потрібно щомісяця до 5 числа звітуватися до управління агропромислового розвитку райдержадміністрації (15 кабінет).

У разі неподання або несвоєчасного подання суб’єктами підприємницької діяльності декларації про обсяг цукру, що перебуває у їх власності, чи зазначення у декларації неповних або недостовірних даних з таких суб’єктів буде стягнуто штраф у розмірі від десяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Коментарі закриті.