Примаков і частина депутатів ради ОТГ планують знищити водопостачання та водовідведення в Мені.

 

 

 

З Примаковим все зрозуміло, скоро, судячи з усього, він на 5 років відправиться до в’язниці. А от 18 депутатів, котрі спільно з ним проголосували руйнівне рішення ради ОТГ, судячи з їх поведінки, розраховують на повну безкарність, адже вони нічого поганого не зробили людям, просто проголосували за винесене Примаком на сесію ради рішення.

В тому ж рішенні відповідальним за все, зокрема, й за створені Примаковим водопостачанню та водовідведенню проблеми, визначено керівника ТОВ “Менський комунальник” Василя Зиму. І передбачено, як цього давно добивається Примаков, розірвання угоди з ТОВ “Менський комунальник”, тобто, по суті, руйнацію діючої системи водопостачання та водовідведення.

А що далі? В прийнятому рішенні жодного слова про відповідальність схваливших це рішення депутатів перед громадою у разі виникнення серйозних проблем з водопостачанням. А ризик неймовірно високий або того, що місто залишиться без води та каналізації, або що тарифи на воду зростуть до космічних розмірів (як за сміття – в чотири рази) і додаткові мільйони з бюджету міста підуть на подолання створеної депутатами кризової ситуації.

Тепер слово за громадою, якщо вона не проти прийнятого депутатами рішення та не примусить депутатів відмінити його, то це означає, що громада взяла на себе відповідальність за можливі негативні наслідки.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.