Замість уроків – розваги й конкурси Майже тисяча школярів Менщини розпочали канікули відпочинком у пришкільних оздоровчих таборах. І на екскурсії ходили, і у цікаві ігри пограли, і весело провели час зі шкільними друзями.

До Бірківської школи «Наше слово» завітало у понеділок вранці.

Поснідавши, дітлахи розважалися й готувалися до святкового концерту. Сашко Філоненко та Сашко Картун виспівували під караоке, інші хлопці готувалися до спортивних змагань, дівчата малювали.

– Цікаво вам у таборі? – питаємо.

– Та-а-ак! – гуртом відповідають. – Ото тільки вранці вставати неохота.

–А потім додому йти не хочуть, – додає директор школи Тамара Фесюн. – Загалом наш табір відвідують 22 учні перших – шостих класів. Старші малих організовують, разом здружуються, у конкурсах одне одному допомагають. Такі таланти у дітей відкриваються. Ото як для якоїсь гри перевдягаються, то костюми вигадують, розмальовують одне одного. Відзначу наших ланкових Таню Щербину, Юру Пінчука та Настю Ковтун – такі молодці!

Веселе табірне життя у малих бірківчан: і театральний конкурс у них був, і пошуки скарбів, і конкурс зачісок, і виставка, і спортивні змагання. А ще школярі сходили до місцевого джерела та помилувалися краєвидами рідного села.

– Харчуються наші вихованці тричі на день, мають свіжі та калорійні страви, продукти купуємо у магазині з доброю репутацією, з усіма необхідними сертифікатами, – додає директорка. – Спасибі й батькам за піклування, аби у діток канікули розпочалися цікаво та насичено.

За словами начальника відділу освіти РДА Леоніда Литовченка, цьогоріч працювали 26 літніх пришкільних оздоровчих таборів, у кожній школі. Відпочили та оздоровилися у них 988 учнів. На всіх витрачено 196 тисяч 896 гривень, на одну дитину – по 14 гривень 55 копійок у день. Допомогли фінансово також небайдужі батьки та спонсори.

Юні відпочивальники побували на екскурсіях у зоопарку, у Чернігові, Батурині та інших цікавих місцях області.

Коментарі закриті.