Темна пляма – стіна районного Будинку культури, що виходить в центр міста. Мешканців обурює побите скло та ця неприємна панорама, на котру в першу чергу звертається увага при в’їзді до центру міста. Жителька Мени Надія Шеметова пропонує своє рішення цієї проблеми.

Надія Олександрівна любить фотографувати квіти та свого синочка.

– Коли дивишся з вікна п’ятиповерхівки на центр міста, все зелено, гарно. А тут – сіра пляма. Скло побите та й незрозумілий темний колір має, – каже Надія Олександрівна. – Так і хочеться чогось яскравого, веселого.

Надія Шеметова – вчитель української мови та літератури в районній гімназії. Вона любить фотографувати. Має безліч гарних, яскравих фото.

– Якось мені прийшла в голову ідея, що було б гарно на місце тієї темної плями повісити гарну велику фотографію з квітами, щоб око милували. І соромно не було б за місто, і такий гарний Будинок культури був би.

Петро Тищенко, завідувач відділу культури райдержадміністрації, на цю ідею реагує спокійно. Посміхається.

– Якщо вже говорити про фото, то це справді гарна задумка. Влаштували б конкурс фотографій «Обличчя міста», і хай би жителі самі обирали, якому фото представляти місто. Навіть дитина зможе запропонувати таку фотографію, що аж дух захоплювала б. На вулиці вивісили б експозицію, і вирішували б разом, що люди хочуть бачити. Проте на все це потрібні кошти.

У 2008 році була складена кошторисна документація на реконструкцію фасаду районного Будинку культури. Лише на виготовлення цієї документації використали 200 тисяч гривень.

За проектом, на місці сірої плями – гарні білі колони та вікна. Картини ж «Шевченко на схилі Дніпра» на новому фасаді районного Будинку культури не буде.

У квітні цього року до Мени приїздив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко. Під час поїздки районом побував і у районному Будинку культури. Губернатор пообіцяв сприяти виділенню коштів на реконструкцію приміщення культосвітнього закладу – мільйон триста тисяч гривень.

Проте, перед тим як починати таку дорогу реконструкцію фасаду, потрібно відремонтувати дах, що протікає. А от ремонт даху маємо провести за рахунок місцевого бюджету.

Коментарі закриті.