I0qANVyBxOMАграрні підприємства, що вирощують пшеницю, соняшник або кукурудзу, можуть легко відмовитися від дорогого газу. Як повідомляється у сюжеті ТСН, на Сумщині одна з агрофірм уже не тільки не використовує газ для опалення своїх приміщень, а ще й навчилась заробляти.

Зокрема, подрібнені стебла соняшника, які лишаються після переробки, раніше вважалися сміттям для утилізації. Тепер відходи виробництва підсушують, пресують і використовують як паливо. За словами оператора котельні Бориса Долі, теплові характеристики брикетів можна порівняти з дубом.

Сьогодні на підприємстві за добу виробляють 150 мішків брикетів. Частина йде на опалення агрофірми, а решту продають місцевому населенню. Виявилось, що економічний ефект переходу з газу на соняшник перевершив усі очікування. “В опалювальний сезон, якщо б працювали на газу, ми витрачали на газ приблизно 400-500 тисяч гривень. На даний час ми витрачаємо близько 100 тисяч гривень”, – стверджує керівник агрофірми Сергій Бондаренко.

При цьому вартість нового обладнання брикетної лінії складає півтора мільйона гривень. Проте на агрофірмі для економії деталі збирали по всій Україні. “Щоб запустити цю лінію потрібно близько 150 тисяч гривень. Треба використовувати для палива те, що є в наявності, те що є у власному виробництві і тоді воно буде працювати”, – додає Бондаренко.

Нині соняшниковими брикетами опалюють п’ять тисяч квадратних метрів, серед яких офісні приміщення, гуртожиток та роздягальні для доярок. Слід зазначити, що пускати під прес можна не лише соняшник, а й стебла кукурудзи, солому від зернових. За нинішніх цін на газ виробництво брикетів із відходів та перехід на власне паливо стало справжнім порятунком.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;I actually went to different teams from Germany to Belgium, Holland, Spain,” Copeland saidBarclay Winn said he was blindsided by the attempted vote.toms sale
If not that, it’s a Frontline.timberland outlet uk
The message is clear our KIND was not welcomed here and they are willing to use any excuse to get us all the way up outta there.sac hermes kelly
There he broke the color barrier by recruiting Charlie Scott in 1966.cheap ray bans sunglasses

What do fans say to you when they see you.hermes ceinture
le pire c’est que tu aurais pu porter plainte.gucci scarpe
, Rasmussen, A.hogan outlet online
He knows how to take over at both ends of the ice.mulberry outlet york

Serge Gainsbourg Brigitte Bardot, and Clyde, 1968

Farcically sexy or sexily farcical, Gainsbourg and Bardot nasally talk sing whisper their way through tableaux of outlaw ennui while the backing swirls bleakly with the occasional orgasmic hiccup.borse gucci outlet
mcm tote bag

Коментарі закриті.