Менська-сотняСпробував записати чергові збори “Менської сотні”, котрі відбулися 31 березня. Не дозволили…

Виникає питання – чим насправді є “Менська сотня”?

Припустимо, що вона є, як і записано в Статуті, громадською організацією:

1.5. ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МЕНСЬКА СОТНЯ» створена та діє у відповідності з Конституцією України, Законом України «Про громадські об’єднання», іншими законодавчими актами та цим Статутом.

Що ж, давайте відкриємо Закон України «Про громадські об’єднання»:

Стаття 3. Принципи утворення і діяльності громадських об’єднань

1. Громадські об’єднання утворюються і діють на принципах:

6) прозорості, відкритості та публічності.

7. Прозорість, відкритість передбачає право всіх членів (учасників) громадського об’єднання мати вільний доступ до інформації про його діяльність, у тому числі про прийняті громадським об’єднанням рішення та здійснені заходи, а також обов’язок громадського об’єднання забезпечувати такий доступ. Публічність означає, що громадські об’єднання інформують громадськість про свої мету (цілі) та діяльність.

Не Трегубенка інформують, не журналіста – громадськість. Саме в цьому і було відмовлено. Мені, як громадянину, діяльність “Менської сотні” мало цікава. Але я вкрай зацікавлений в тому, щоб громадська організація діяла саме так, як і має діяти громадська організація. Ось чому після відмови зборів “Менської сотні” від публічності своєї діяльності я покинув зібрання.

То ж чим насправді є “Менська сотня”? І які насправді цілі перед собою ставить? І що є головним результатом її діяльності – прибраний пляж чи політичні посади для своїх очільників, членів та спонсорів?

Якщо хтось з колишніх чи нинішніх членів “Менської сотні” побажає розповісти про це, то я готовий зустрітися і записати відповіді на ці та інші питання.

 

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Jordan already has taken in 125,000 Syrian refugees, including hundreds of army and police defectors, and Syria is seeking their returnSyria is one of Jordan’s largest Arab trade partners, with bilateral trade estimated at $470 million last yearThe Syrian regime has been hit with defections before, although none as dramatic as the fighter pilot’swill apply for the first 6 months of your balance transfers from non HSBC/Woolworths store or credit cards.prada bags
We are back here at home for a massive game with big points at stake, so we are going to be ready.mcm tote bag

“To the extent that it is short and has high entertainment value, it can only help YouTube grow,” Mr.borse prada

In conclusion, it seems that the first music video issue is still a controversial subject.Jordan Femme Pas Cher
East Lake has an excess of success

You get the feeling every time East Lake coach Bob Hudson walks out of his office, he trips over another student longing to become part of the football program or a college coach eyeing one of his prized prospects.mcm tote bag
I then got involved with the population genetics of Africanized bees in central America.hollister frankfurt
hogan outlet online

Коментарі закриті.